ID e ofertes C1086
Oferta ka 1470 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje perfekte i ardhur mga gjermania Avangarde. sendilje me ngrofje. Telefon. Pilot automatik klima bizona Ganco di traino. Me targa dhe letra te paguara nje vit. Me Baxha Xhami. SHITET 4300 i diskutueshem. Niku Telefon: 0696648330

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin