ID e ofertes C29316
Oferta ka 2750 shikime
€5,799
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
210 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes mercedes-benz C 200 cdi EVO avantgarde, e prodhuar ne fundvitin 2004,(model i ri),kambjo manuale me 6+1 marshe, shum ekomike, ngjyr e zeze perlato me refleks jeshil me tapiceri gri lekure , me dy celsa, me 210.180 km origjinale me liber sherbimi (me te drejt kontrolli ku te doni). Servisi i fundit i ber tek mercedesi ne gjermani me 195.123 km ne dat 24/11/2014 ku i jan ber te gjitha sherbimet e nevojshme. Mjeti esht ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi pasi esht shum i mirmbajtur nga te gjitha anet (sic duket dhe ne foto), i ardhur nga gjermania ne shtator 2015 me dogan te paguar. Mjeti permban shum ekstra si p.sh::: ::::::::::::::::::::::::::::::::;;;;;;;;;;; navigator satelitor, klimaautomatik,tapiceri lekure ngjyr gri ,serdile elektrike me ngrohje dhe me fryrje me ajer, pilot automatik, kompjuter bordi, sensor shiu dhe drite, disqe alumini 16, dhe shum opsione te tjera............. Per pyetje dhe informacion shtes kontaktoni ne numrin e cel: 0683030130. Nuk pranojme nderrime

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin