ID e ofertes C30882
Oferta ka 1978 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 180 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

-Ne gjendje Top Inpjanti Gazit Eshte montuar Ne Gjermani firma E Inpjantit Eshte Landi Renco Nga me Te Miret Ne trege -Makina eshte me dogan te paguar C Klass 180 Benzin Gas Nuk Eshte Kompressor Dhe Eshte Shumè Economik, manual me -Baxha xhami ngrohje sediljesh..perde Mbrapa Origjinale

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin