ID e ofertes C35009
Oferta ka 676 shikime
€13,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 170 ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
80 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet dhe Nderrohet Nè gjèndje tè pèrkryer dhe dokumenta tè paguara x 1 vit(Tetor 2010)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin