ID e ofertes C106193
Oferta ka 1589 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 200 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz A Class Automatike ( Gaz) 1.6 benzine Viti 2000 Me targa Shqipetare te sapo bera, kualidim dhe dokumenta te paguara per 1 vit. Filtrat, frenat, amortizatoret te sapo bera! Makina ne gjendje perfekte. Impianti gazi me çertifikate dhe te rregjistruar ne lejen e qarkullimit. 160.000 km Origjinale E sapoardhur nga Gjermania Ideale per qytet dhe per femra Çmimi 2.900€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin