ID e ofertes C1039
Oferta ka 1197 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 180 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

A Class Viti prodhimit 2005. Motorr nafte 180. Kilometra 210 mije. I paster si nga jashte po ashtu dhe brenda, i mbajtur nga dora merakliut me te gjitha sherbimet. Goma te reja 90% Makina eshte me letra, siguracion,dogan dhe targa.Nuk ka nevoje per komente kush eshte i interesuar mund ta provoj.Shitet 4900 euro ose nderrohet me Golf 5 1.9 nafteVetem te interesuarit pres sms/telefon/whatsapp 0693397222

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin