ID e ofertes C28522
Oferta ka 949 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 180 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
139 300 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

mercedes benz a clas 180 cdi (nafte) viti 12.10.2004 e sapoardhur me dogane te paguar modeli eleganc , me 139300 km origjinale , me kondicioner, kompjuter bordi, cels me thithje, me sinjale ne pasqyre , pasqyra me mbyllje , sensor shiu dhe drite, , xhama dhe pasqyra elektrike, bagaxhier me 6 cd, disqe alumini mercedes, fener mjegulle,gati per targim

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin