ID e ofertes C119881
Oferta ka 10675 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 180 , Veturë
Prodhimi:
2004
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz A clas Viti 2004 Nafte A 180 Xhama elektrik , Sedilje me ngrofje ,Kamio mauale 7 marshe , Komanda te timoni ,5 porta ,Radio Cd Ngjyre e zez metalixato Disqe alumini origjinale Sensor parakimi para dhe mbrapa Cmimi : 3800 euroNr. Cel : 0672013331

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin