ID e ofertes C96248
Oferta ka 2200 shikime
€6,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 180 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
95 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz A180 CDI Elegance Motorr- 1.8 nafte (cdi) Kamio-Tiptronic Km:100.000 origjinale (mund ta kontrolloni ku te deshironi) Prejardhja:Para 1 viti ka ardhur nga Zvicra Opsione:Kondicioner Dixhital,Navigator i madh,Sedilje me ngrohje,Sensore parkimi,Fshirese automatike,Sedilje lekure ngjyre krem,Telefon,Info,Radio,Bluetooth,Dvd,Komanda ne timon,xhama elektrike,pasqyra elektrike,drita mjegulle,XENON dritat jashte dhe brenda,celes me thithje,mbyllje qendrore me pult,disqe alumini,ngjyre gri metalizato etj.FULL OPTIONS,ne gjendje shume te mire sic shihet edhe ne foto .Dokumentat i ka te gjitha te paguara deri ne shtator 2016. 0693209377 Tirane mundesi nderrimi me makine jo me te shtrenjte se vlera e aklasit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693209377
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin