ID e ofertes C27562
Oferta ka 1368 shikime
€2,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 170 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
122 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Tirane, Shitet makine Mercedes-Benz, modeli A 170 CDI ESP, kamjo manuale, nafte, xhama dhe pasqyra elektrike, me taksa te paguara deri ne shkurt 2016. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, eshte perdorur nga nje femer vetem ne Tirane. Ka kryer 122 000 km. Cmimi 2999 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin