ID e ofertes C67818
Oferta ka 1073 shikime
€1,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte benzine, vitit 2002, abs, esp, srs ne timon, ne kroskot dhe dy dyert e para. Me kondicioner super fonksional. Kasetofon me cd, pasqyra dhe xhama elektrik. 4 goma 80%. Bateri e re e sapo blere me garanci. Vaj filtra te sapo nderruara. Dokumentat deri ne qershor. Ne qershor ben 1 vit qe ka ardhur nga italia. 5 litra per 100km harxhon. l. Me nderrim 2200 euro. Cmimi pa diskutushem fare. Makina ne lezhe

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin