ID e ofertes C8359
Oferta ka 1272 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 92 KM.........: 180000Shitet Mecedes-Benz , modeli A clas ,ngjyre gri metalizato,me dokumenta te rregullta, fuqia motorike 1.6 Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorikeCel:0683029844

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0683029844
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin