ID e ofertes C2836
Oferta ka 1132 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BENZ A160 VITI 2000 BENXIN 1.6 KONDICIONER NGJYRA GRI DISJE ALUMINI 4 XHAMA ELEKTRIK 2 PULTE 2 CELCA ABS SRS TARGA TE REJA TAKSA,SIGURACION,KUALIDIM TE SAPO PAGUARA DERI NE 25 PRILL 2016 GJENDJA XHENERIKE DHE MOTORRIKE SHUM E MIR TAPICERIA DHE LLAMARINA NGA JASHT SHUM E PASTER MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE CMIMI 2.000 EURO Tel. : 0684010444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin