ID e ofertes C117734
Oferta ka 2546 shikime
€4,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 150 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Hibride
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET / NDERROHET BENZ. VITI 2007 A150 BENZIN + IMPJANT GAZI NGA MARKAT ME TE MIRA PRINC I MONTUAR DHE CERTIFIKUAR NE GJERMANI.NE GJENDJE SHUM TE MIR.ME TE GJITHA OPSIONET; KLIMA . SENSOR PARKIMI. TAVAN XHAMI. FENER XENON BI XENON. SEDILE LEKUR DHE COP ME NGOHJE. DISQE 17.GANZHE RIMORKIMI ETJ.ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIACMIMI 4700 EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë