ID e ofertes C10253
Oferta ka 1070 shikime
€19,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik KM.........: 238.000 Shes S Class viti 2006, 300, 6.8 liter per 100/km, ngjyre e zeze, automatik, nafte, dyer me thithje, sherbimet te sapo kryera dhe taksa te sapo paguara, disqe dhe goma te reja, mbyllje bagazhi me buton, distronic ne maskarino. Super gjendje te mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi me cash 19.000 euro. Mund te nderohet me makine te vogel automatike deri ne 5000 euro. Cel. : 069 37 99 313

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin