ID e ofertes C10230
Oferta ka 1247 shikime
€28,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 84000 Shes S Class viti 2008, tavan panoramike, ngjyre e zeze, Lungo, sediljet e pasme me levizje, perde me korent si mbrapa dhe anesore, dyer me thithje. Kamera perpara. Full fare. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 28,000 euro. Cel. : 069 37 99 313

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin