ID e ofertes C102241
Oferta ka 1867 shikime
€34,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 450 ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz S450 Diesel Viti Prodhimit 18-12-2010 , makina eshtre e bere me porosi , SUPER FULL OPTIONS , baxha xhami , ndezje START-STOP , disk tronik , navigator , cd player , TV DVD TEL , bagazhier me 6 cd origjinal , timon druri + me nxehje , sallon lekure shume te paster + elektrike + ngrohje + ftohje + me memory +me masazh , bagazhi mbyllje me buton , xhama te zinj origjinal triplex , perde origjinale + elektrike , TV + DVD per pasagjeret mbrapa , kamer parkimi para mbrapa , drita led bi xeno , sensor shiu , senslor dritash , sensor parkimi , klima bizonale , komandi ne timon , hapje mbyllje qendrore , sediljet mbrapa elektrike + me masazh , marsha ne timon , disqe + gomat 100 % te reja MICHELIN , letra te gjitha te bera te MERCEDES-BENZ , sherbimet e fundit te sapo bera te Mercedes-Benz me date 16-06-2016 , ska nevoj per asnje lloj sherbimi me te vogel..Eshte super e paster si nga brenda dhe nga jashte... Cmimi--34.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin