ID e ofertes C119155
Oferta ka 968 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 320 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Benz E-Class Makina eshte vit prodhimi 2004, me fuqi motorrike 320 benzine. Ne gjendje shume te mire. Kamio automatic & tetronic. Sallon lekure te zeze ,sedilje elektrike me komando tek dyert dhe me sistem ngrohje edhe ftohje. Baxha xhami , kompjuter bordi, limitator shpejtesie. Hapje e mbyllje qendrore , disqe alumini. Çmimi eshte 6500 euro. Per te interesuarit nr. i kontaktit eshte 0693929755

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0693929755
Elidor
Tel: 0693929755
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

disqe alumini, dritare elektrike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë