ID e ofertes C39872
Oferta ka 2171 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 320 ,
Prodhimi:
1991
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Sl 1991. Makina ka 4 vite qe i kan mbaruar letrat. Eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin