ID e ofertes C101882
Oferta ka 2093 shikime
€5,750
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
2400 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CMIM I PADISKUTUSHEM 5750€URO!!!! KONTAKTO VETEM NESE JE I VENDOSUR PER BLERJE DHE JO PER KURJOZITET!!!!! CLK W209 240 ///A M G NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORIKE, XHENERIKE DHE ESTETIKE. GOMAT I KA POTHUAJSE TE REJA. OPSIONE TE TJERA QE MUND TJU INTERESOJN JAN : LOOK A M G, IMPJANT GAZI I MONTUAR NE ITALI TE GOMA REZERV, SALLON LEKURE, SENSOR SHIU, DRITA XENO, SRS, ABS, KAMJO AUTOMATIKE, ETJ. PREJ PAK DITESH I KAM BER NDERRIM VAJI, FILTER KAMJO, VAJ E FILTRA MOTORRI DHE LETRAT E PRERA ME DAT 05/05/2016 SI MAKIN ESHT SHUM E PASTER DHE SHUM E RREGULLT SEPSE JAM VERTET MERAKLI. ESHT E GATSHME NDAJ CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ. NESE JENI VERTET TE INTERESUAR TE KENI NJE MJET TE BUKUR TE SHPEJT DHE TE SIGURT ME KONTAKTONI NE 0694830515 VINI.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë