ID e ofertes C98648
Oferta ka 1829 shikime
€5,199
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
197 400 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire. Opsione: sensore parkimi para dhe mbrapa; sedilje me ngrohje; motorr evo. Cmimi: me dogane te paguar 5199 euro.Cel. : 0682060016

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin