ID e ofertes C29431
Oferta ka 961 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
230 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mercedes Benz 220 Classic. Makina eshte me kilometra te certifikuara ne Gjermani,dhe ka ardhur ne Shqiperi ne muajin Shkurt 2015. Makina eshte Full Option dhe ne gjendje shume te mire. Per informacione te tjera kontaktoni ne nr tel (0692650461)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin