ID e ofertes C27876
Oferta ka 1592 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 220 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mercedes Benz 220 cdi Eleganc viti 2001-2002 me targa letra te prera deri ne gusht 2016.xhama pasqyra elktrike dhe me palosje .sensor shiu sensor dritash.navigator+bagazhier me 6 cd.Makines jane jane bere te gjitha sherbimet vaj filtra etj. cmimi eshte i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin