ID e ofertes C125032
Oferta ka 1135 shikime
€2,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes makine Merces Benz E 220, Classic, Kambio automatike, me nafte, viti 2001, gjendje motorike, xhenrike, tapiceri dhe kabine shume e mire

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, esp, ganxhë, gomë rezervë, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, radio/cd, sedilje elektrike, xhama elektrikë