ID e ofertes C66518
Oferta ka 1278 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Semi
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet E220 cdi avangade ngjyra e zez viti 2000 me te gjitha sherbimet te gjitha te sapo bera vaj filtra dhe te gjitha xheneriket .makina esht full me kamjo automat tip-tronic, me pasqyra me palosje drita xeno, navigator,xhama t zinj origjinal mbrapa,baxha xhami ,me sensor parkimi etj...Makina esht ne gjendje t shkelqyer dhe e gatshme per cdo lloj prove,cmim i diskutushem!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0672000109
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin