ID e ofertes C111473
Oferta ka 2586 shikime
€3,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz 200 , Veturë
Prodhimi:
2001
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
280 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mundësi fantastike! Shitet veturë, tip Mercedes C Class Avangard! (2000 naftë)! Mjeti është në gjendje shumë të mirë! naftë, (dizel). gjithçka e paguar pë një vit (taksa, siguracion, etj). Sistem kondicionimi klima dhe kasetofon i vitit 2005, Disqe alumin 17.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, gomë rezervë, klimë automatike, klimë manuale, limitues shpejtësie, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon elektrik, timon lëkure, veshje lëkure