ID e ofertes C912
Oferta ka 1340 shikime
€13,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
134 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ B CLASS. Dekor në alumin, 'Easy Vario', CD 'changer', sediljet e përparme me ngrohje, sensor për presionin e gomave. Automjeti është i importuar nga Gjermania dhe me libër servisi te rregullt. Ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar nga Mercedes Benz. Cmimi me T.V.SH dhe doganë të paguar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, ganxhë, klimë manuale, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, radio/cd, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion