ID e ofertes C26333
Oferta ka 4097 shikime
€13,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION & OFERTE !!!Tirane, Mercedes-Benz E class paketa Full Look AMG origjinale e fabrikes DAIMLER . AG ne Stuttgart, Baden-Württemberg, Germany MERCEDES BENC W211 LOOK AMG ( shasi fabrike paketa FULL AMG)MOTORR 270 CDI PARAKOLP AMG MBRAPAKOLP AMG 4 DALJE SKAPAMENTOJE ME 4 MARMIDA FUNKSJONALE SHUME TE BUKURA. GOMA 35-she SPORT CONTINETAL 3 para dhe 45-she SPORT continental 3 prapa DISQE 19 TE KLASIT CL AMORTIZIMI :JASTIK AJRI NIVELI I I LARTESISE NGA TOKA AUTOMATIK SIPAS SHPEJTESISE OSE TERRENIT OSE DHE MANUAL SIPAS DESHIRES TUAJ DVD, MULTIMEDIA, NAVIGATOR I MADH DALJE AUX , MP3, MP4 ,FISHE 2.5 VOLT DRITA NEON BRENDA TIMON DRURI ME KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK KLIMA TRONIK ME DISPLAY (EKRAN) PARA EDHE TEK PASAGJERET PRAPA AC (air condition )ME 4 ZONA SIPAS DESHIRES TE SECILIT PREJ PASAGJERVE SEDILJE ME FRYERJE SIPAS DESHIRES E NGUSHTIM TE SHPINES SIPAS DESHIRES PER REHATI MAXIMALE GJATE KTHESAVE TE FORTA SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE SI PARA DHE MRAPA GANXHE MPRAPA ELEKTRIKE AUTOMATIKISHT E KOMANDUAR QE MUNDESON HEQJEN OSE VENDOSJEN E SAJ SIPAS DESHIRES PER PAK KOHE. PASQYRA E MESIT ME BUTONA RREGJISTRIMI ANTIVERBIM E SENSOR PER HAPJE GARAZHI PASQYRAT JASHTE ME MBYLLJE QENDRORE,,SISTEM ANTIVERBUESE,, ME NDRICIM LED POSHTE SAJ NE MBYLLJEN DHE HAPJEN E MAKINES. SENSOR PARKIMI PARA EDHE MBRAPA GJURMUES RADARESH SENSOR SHIU SENSOR DRITE LARJE FENERESH HAPJE E DYERVE ME BUTON TEK BRAVA PA PERDORIM CELSI KAMBJO AUTOMATIKE .STEPTRONIC KEYLESS GO ( NDEZJE PA CELS ,TEK KOKA E MARSHIT AUTOMATIKE ) BIXENON NARVA ULJA KOKAVE TE SERDILJEVE AUTOMATIKE XHAMA ME REFLEKS BLU KOMPRESOR PER FRYERJEN E GOMAVE IMPIANT TELEFONIK I INTEGRUAR NE MAKINE PA NEVOJEN E BLUTOOTH OSE KUFJEVE . CEL NOKIA BISNES 6310 PERPARA GRILE E ZEZE ,DHE PLLAKE ( PDF)PER DISTANCE CONTROL. FERROTA QERAMIKE TEXTAR !!! SPESORA PER DISQET PARA DHE MBRAPA. TAPICERI E ZEZE ME DRU JESHIL ME TAVAN GRI e TAPETE GRI I vetmi amg ne tirane ne llojin e tij !!!I mbajtur gjithmone ne garazhd nentokesor. Ndrim vaj filtra te kryera sistematikisht. Taksa te prera, tpl siguracione, kolaudim. KONTAKT :CEL 0692305499 , cmimi 13 mije euro. [email protected]

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin