ID e ofertes C101741
Oferta ka 1347 shikime
€3,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda MX-5 ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
120 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mazda Cabriolet MX-5 viti 1998, benzine 1.6 motorri i vet origjinal ngjyra gold metalizato, hapja mekanike sport me disqe alumini km origjinale 127000 xhama elektrike, impjant muzike amplifik ne gjendje perfekte xhenerike e mekanike me dokumenta te paguara per nje vit, me targa te reja mundesi nderrimi ,e gatshme dhe per qera

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695525806
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin