ID e ofertes C93075
Oferta ka 1551 shikime
€3,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda MX-5 ,
Prodhimi:
1998
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
120 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mazda Cabriolet MX-5 viti 1998, benzine 1.6 motorri i vet origjinal ngjyra gold metalizato, hapja mekanike sport me disqe alumini km origjinale 127000 xhama elektrike, impjant muzike amplifik ne gjendje perfekte xhenerike e mekanike me dogane te paguar i sapoardhur, me targa te reja cmimi i mjetit i diskutueshem mundesi nderrimi ,e gatshme dhe per qera

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0695525806
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin