ID e ofertes C100976
Oferta ka 1307 shikime
€5,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda 3 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
45 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: Shampanje Kamjo......: Manual Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 45 000 Shitet Mazda 3 Sedan 1,6 nafte , me vit prodhimi 2008 ,ngjyre shampanje. Makina eshte ne gjendje shume te mire , me dokumenta te rregullta , ka bere 45000 km dhe shitet per arsye ekonomike. Cmimi 5500 euro ,i diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 069 226 7474 . Faleminderit!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

gomë rezervë, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, mp3, timon lëkure, xhama elektrikë