ID e ofertes C100947
Oferta ka 1484 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda 3 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
45 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mazda 3 Sedan 1,6 nafte , me vit prodhimi 2008 ,ngjyre shampanje. Makina eshte ne gjendje shume te mire , me dokumenta te rregullta , ka bere 45000 km dhe shitet per arsye ekonomike. Cmimi 6000 euro ,i diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0692267474 .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692267474
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin