ID e ofertes C1326
Oferta ka 1660 shikime
€16,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Sport ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Range Rover sport Viti : 2007 Cmimi ; 16 000€ Cel: 069 53 12 976/ 067 6000 107 Pershrimi mjetit: makina me dogan ..e sapo ardhur..ne gjedje perfekte.2.7 dizel, clima.cd , me navi, me lekur , kamio automat, tavan xhami, me 2 tv mbrapa, me xhama te erret, sensor parkimi para dhe mbrapa, 170.000km

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin