ID e ofertes C3226
Oferta ka 1278 shikime
€20,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Sport ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Range Rover Sport 2.7 Nafte HSE Automatike Viti 2006 Goma te sapo nderruara Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nuk ka nevoj per asnje sherbim 250.000 km orgjinale baxha xhami xhama pasqyra elektrike Me jastek ulje ngritje Te gjitha letra te paguara deri ne dhjetor te 2016 Sedilje me memorie, pilot automatik, sensor parkimi para mbrapa Tapiceri lekure shume e paster ngjyre krem Eshte e gatshme per cdo lloj provenga ana juaj -- Cmimi 20.000 I diskutueshem ose ndrohet --- 0699351909

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin