ID e ofertes C106393
Oferta ka 2768 shikime
€7,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover Evoque ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Range Rover Vogue 3.0 Diesel,viti prodhimit fund 2004,kambio automatike,abs.airbag,esp,klima,navigator,sistem Airmatic sipas terrenit,4x4,sensor parkimi,sensor dritash,sensor shiu,sedilje elektrike,xhama elektrik,pasqyra elektrike,mbyllje qendrorexhama te zinj,pilot automatik,4 goma te reja.Makina eshte ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha dokumentat e paguara.Cmimi- 7.600 euro ose ndrrohet CEL: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin