ID e ofertes C5623
Oferta ka 1013 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Range Rover , 4x4
Prodhimi:
2003
Motorri:
3000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Range Rover Vogue 3.0 Diesel Viti Prodhimit 25-12-2003 Kamio automatic tiptronik sallon lekure sedilje elektrike sensor parkimi para mbrapa origjinal kamer parkimi mbrapa disqe alumini 4 gomat e reja navigator cd-player tv dvd tel…dvd te kokat e sediljeve mbrapa per pasagjeret…dria kseno komando ne timon kompjuter bordi pilot automatic xhama pasqyra elektrike ulje ngritje me buton shkalle inoksi anesore…Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera .,.. NE gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi-10.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877 Tel-034 540 024

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin