ID e ofertes C125072
Oferta ka 1114 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Freelander , Fuoristradë
Prodhimi:
2007
Kilometrazhi:
278 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shitet per arsye emigrimi. Makina eshte blere ne Zvicer dhe ka dokumenta Shqiptare deri ne muajn Qeshor-Korrik 2021, gjithashtu makina ka liber historie sherbimesh.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, airbag anësore, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, gomë rezervë, klimë automatike, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, ndezje me buton start/stop, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, sidebag, sistem alarmi, xhama elektrikë