ID e ofertes C99117
Oferta ka 2082 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Freelander ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire teper e mirmbajtu tapiceri shim te paster letra deri ne mars 2017 gomat e reja dhe shume e vecant ne llojin e vet.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0685935931
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin