ID e ofertes C83562
Oferta ka 2293 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Land Rover Discover , 4x4
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2500 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5 Diesel 1. Ngjyra : Jeshile e erret metalizato 2. Viti I prodhimit : 2001 3. 220.000 km 4. Kondicioner me klima 5. Kamio manuale 4x4 6. ABS 7. Xhama elektrike 8. 2 baxho elektrike 9. Sedilje elektrike me ngrohje 10. Airbag shoferi dhe pasagjeri 11. Tapiceri lekure ngjyre bezhe shume e paster dhe e mirembajtur 12. CD player, Radio, USB 13. Super vinch I pershtatshem per cdo lloj situate rreziku, gjueti ose sport (50 m I gjate) 14. 2 fener gjuetie 15. Shkalle per tu ngjitur ne kabine 16. Disqe alumini origjinale + 1 gome rezerve me disk alumini 17. Me dogane te paguar Cmimi : 6.000 euro Cel : +355682081706 Email : [email protected] Per foto mund te kontaktoni ne email.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, autopilot, bluetooth & usb, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, ganxhë, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, timon lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë