ID e ofertes C95777
Oferta ka 1357 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Lancia Lybra ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
172 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Lancia Lybra portobagazh, viti 2003/2004, 1.9 Jtd naftë, ngjyrë gri metalizato, 5 porta, kambio manuale, klima, navigator me ekran te madh me komanda në timon, bagazhier, xhama-pasqyra ektrike, 10 airbag, disqe çerkin lega 15", 172.000 km origjinale, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, ekonomike, celës me pult, me dogane, e sapoardhur. Çmimi 2500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0684663487.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin