ID e ofertes C59721
Oferta ka 841 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Lancia Lybra , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes lancia ne gjendje te mire....makina eshte 200cc me benzin gaz .....impianti eshte digital...dhe e kam ne leje qarkullimi...eshte shum ekonomike...letrat i ka deri ne tetor....te inter te kont nr 0694813576...cmimi 1700euro....

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin