ID e ofertes C90367
Oferta ka 795 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Sportage , Fuoristradë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
220 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te mire dhe taxat jane te paguara deri ne dhjetor 2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, radio/cd