ID e ofertes C67983
Oferta ka 695 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Sorento , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET KIA SORENTO NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKIE. ESHTE ME TARGAT E REJA ESHTE ME KONDICIONER.NGROHJE SENDILJESH XHAMA ELEKTRIK ABS .VITI I PRODHIM 2002.SALLONI BRENDA ESHTE MESHINE E ZEZE.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Berat

Informacion mbi mjetin