ID e ofertes C24647
Oferta ka 1143 shikime
€7,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Rio ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Kilometrazhi:
19 964 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Kia Rio thuajse Full Opsion. ne gjendje te re me vetem 19964 kilometra. ka kryer gjithe sherbimet tek koncensionari dhe ka patur vetem nje perdoruese grua. Makina eshte blere e re 7500 Euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin