ID e ofertes C10689
Oferta ka 775 shikime
€6,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Cerato , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
64 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet nga Koncensionar Kia Cerato, vit prodhimi 2005, model 2006 .Makina ka pasur vetem nje pronar dhe eshte mirmbajtur dhe sherbyer rregullisht ne servisin e koncensionarise. Makina ka klimatizator, Airbag, ABS,Radio Cd me 4 autoparlant, dritare ne tavan, fenere mjegulle, dritare dhe pasqyra elektrike, sedilje lekure, sediljet e parme me ngrohje, sediljet e pasme me palosje, disqe alumini 16" etj. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Auto Tirana
Tel: 0692022833
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin