ID e ofertes C106449
Oferta ka 1193 shikime
€5,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Kia Cerato ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
64 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet nga Koncensionar Kia Cerato, Motor 1.5 nafte me 100 kf. Konsumi vetem 4.6 litra per 100 km. Makina ka pasur vetem nje pronar dhe eshte mirmbajtur dhe sherbyer rregullisht ne servisin e koncensionarit. Makina esthe full opsion me klimatizator, Airbag, ABS,Radio Cd me 4 autoparlant, dritare ne tavan (baxha), fenere mjegulle, dritare dhe pasqyra elektrike, sedilje lekure, sediljet e parme me ngrohje, sediljet e pasme me palosje, disqe alumini 16" etj. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume informacion na kontaktoni. Cel. : 0692022833

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692022833
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin