ID e ofertes C6290
Oferta ka 1601 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Grand Cherokee ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Jeep Grand Cheroke 2.7 Diesel Viti Prodhimit 2002 ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra eleketrike kamio automatik 4x4 sallon mershin sedilje me ngrohje sedilje elektrike disqe alumini gomat 80% te reja kondicioner cd player kompjuter bordi komando ne timon . Letra te gjitha te paguara deri me Tetor 2015 Targa AA . Te gjitha funksionale . Sherbime te gjitha te sapo kryera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike . Eshte e gatshme per cdo lloj prove . Cmimi 4500 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-069 45 77 877 066 60 60 999-Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin