ID e ofertes C95942
Oferta ka 1590 shikime
€11,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Grand Cherokee ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
80 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

eep Grand Cherokee Overland 3.0 nafte (2987 cc nuk hyn ne kategorine e makinave te luksit, me motorr mercedes benz) , viti 2005, automatik, 82000 km origjinale, me dogane i ardhur nga italia, te gjitha sherbimet e kryera, jane nderruar voj motorri(10L voj 200euro), voj kambio(6L voj 150euro) dhe filtra te blere ne itali, 4 goma te reja michelin(600 euro) Modeli Overland eshte full option. Me kamera origjinale per indietro. Kondicioner, airbag, esp, sedilje me ngrohje, sensor parkimi para dhe mbrapa, monitor me touch, navigator, telefon, radio, cd, aux, hdd, usb, komanda ne timon, limitator, sistem audio nder me te miret te markes BOSTON. Cmimi 11000 euro Cel 066 666 55 55

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin