ID e ofertes C30616
Oferta ka 1799 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Grand Cherokee , Fuoristradë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3100 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
213 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Jeep Grand Cherokee full option I vitit 2000 4x4 1-kambio automat 2-sendilje me ngrohje dhe me memorje 3-pasqyra elektrike 4-kompjuter bordi 5-xhama te zinj origjinal nga fabrika 6-sallon lekure ngjyre te zinj,e mirembajtur 7-ngjura e zeze,ka disa te gervishura te lehta(nk i kam sistemuar per arsye mos besimi tek cilesia e lyerjes) 8-Dokumenta te paguara 9- Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike 10-Goma 95 perqind 11-Motorri 3.1 diezel cel: 0696470014

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sistem alarmi, timon lëkure, veshje lëkure, xhama elektrikë