ID e ofertes C124747
Oferta ka 2616 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Jeep Cherokee , Fuoristradë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2700 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Autoveturë e markës Jeep Cherokee Viti i prodhimit 2005, me 5 dyer, xhamat e pasagjerit të errëta nga fabrika, ngjyrë e zezë, kuti e shpejtësisë Automatike, karburanti Naftë, sedilje lëkure, radio CD, komanda në timon, pasqyrat elektrike, goma të reja, fuqia motorike 2.7, targa AA338ON, taksa dhe siguracione të paguara deri në gusht 2021, në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike. Çmimi 4300 Euro (i diskutueshëm). Cel. 0692508356

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

ledioxhoxhi
Tel: 0692508356
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, autopilot, Çelës me chip, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, klimë automatike, klimë manuale, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sistem alarmi, veshje lëkure, xhama elektrikë